Програми страхування
Онлайн-заявка на полісЗаповніть анкету і наш фахівець Вам передзвонить
Зворотній зв'язок
Є питання? Заповніть форму

Програма "Захист особистих речей" Brain

Якщо Ваші речі застраховані за програмою «ЗАХИСТ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ», то при настанні страхового випадку Ви маєте повідомити про нього в ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія» будь-яким зручним для Вас способом протягом 3 (трьох) днів з моменту настання випадку, та надалі слідувати інструкціям страхової компанії.

 

У разі, якщо Ваша річ не буде знайдена протягом 10 (десяти) днів з моменту повідомлення про її втрату, для отримання страхової виплати відповідно до Договору страхування, підготуйте та надішліть нам необхідні документи поштою за цією адресою: 04071, м. Київ, вул. Житньоторзька 8.

 

Документи, які необхідно надати, заявляючи про страхову подію:

- Копія паспорту або іншого документа, що посвідчує особу одержувача Страхового відшкодування (Страхувальника);

- Копія ідентифікаційного коду;

- Копія Договору страхування;

- Копія чеку про оплату за Договір страхування;

- Копія Товарного, касового чеку, договору купівлі продажу, іншого документу, що підтверджує факт понесення Страхувальником збитків (витрати на відновлення втрачених речей);

- Копія документів, які підтверджують факт настання і причини страхового випадку та визначають осіб винних в заподіянні збитку, якщо такі є. Залежно від характеру події і її обставин, такими документами можуть бути документи відповідної компетентної установи, організації, наприклад, довідки слідчих органів.