Онлайн-заявка на полісЗаповніть анкету і наш фахівець Вам передзвонить
Зворотній зв'язок
Є питання? Заповніть форму

Позичальників кредитів

При оформленні кредиту в торгівельній установі через ПАТ «Банк Форвард», позичальнику надається можливість застрахувати власні здоров’я та життя.

Обираючи програму страхування життя, здоров’я та працездатності позичальника, Ви проявляєте піклування про своїх рідних і близьких. У випадку непередбачуваних обставин, що не дозволяють сплачувати кредит, страхова компанія зробить це за Вас.

 • Страхування позичальників кредитів на товари
  Страхування позичальників кредитів на товари

  ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія» з ПАТ «Банк Форвард» пропонують своїм клієнтам Програму страхування позичальників, які уклали з Банком кредитний договір.

  При оформленні кредиту клієнту надається можливість придбати поліс страхування життя та здоров’я. А при настанні страхового випадку борг позичальника перед Банком буде сплачено Страховою компанією.

  Особливості програми

  Що Вам дає кредит із страховим полісом?

  Протягом усього строку дії програми, Страхова компанія гарантує клієнтові покриття усіх його фінансових зобов’язань перед Банком. Оформлення кредиту зі страховим полісом дає Вам упевненість у тому, що Ви потурбувались про себе та своїх рідних. При настанні страхового випадку Ви не будете змушені брати на себе чи своїх близьких зобов’язання щодо повернення грошових коштів. Вирішення фінансових питань за кредитом візьме на себе Страхова компанія.

   

  Порядок оформлення договору страхування

  Оформити кредитний договір разом із страховим полісом Ви можете безпосередньо на пункті продажу Банку при укладанні кредитного договору. При цьому у Вас не буде необхідності сплачувати внесок за страхування готівкою, адже сплата відбудеться за рахунок Банку та буде внесена до щомісячного платежу за кредитом.

   

  Страховий випадок

  Страховим випадком вважається втрата працездатності в результаті нещасного випадку чи смерть позичальника споживчого кредиту з причини нещасного випадку чи хвороби. При настанні страхового випадку клієнтові чи його рідним необхідно звернутися в Довідково – інформаційний центр Банку за тел. 0-800-300-880, (дзвінки на території України є безкоштовними), для отримання консультації фахівця щодо подальших дій по наданню пакета документів, необхідних для прийняття рішення про виплату.

  Розмір страхової виплати

  Страхова виплата, що здійснюється при настанні страхового випадку, дорівнює плановій сумі заборгованості за кредитом на товар на момент настання цього страхового випадку.

   

  Порядок страхової виплати

  Протягом 30 календарних днів після отримання документів, що є необхідними для встановлення факту страхового випадку, Страхова компанія приймає рішення про визнання страхового випадку страховим. Страхова виплата здійснюється протягом 10 днів після прийняття рішення про визнання випадку страховим.

  З усіма умовами та порядком страхування Ви маєте змогу ознайомитись у «Програмі добровільного страхування від нещасних випадків та хвороб позичальників кредитів».

   

  Частина 2 Договору добровільного страхування

   

  Програма добровільного страхування

 • Страхування позичальників споживчих кредитів готівкою
  Страхування позичальників споживчих кредитів готівкою

  При оформленні кредиту у відділенні ПАТ «Банк Форвард» надається можливість застрахувати життя та здоров’я позичальника в ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія».

  Якщо з позичальником кредиту станеться нещастя, що спричинить смерть або втрату працездатності, то Страхова компанія погасить заборгованість за кредитом.

  Особливості програми

  Які ризики охоплює програма?

  - смерть за будь-яких обставин; - постійна втрата працездатності (інвалідність І та ІІ груп) по причині настання нещасного випадку.

   

  Хто стає вигодонабувачем?

  Вигодонабувачем за договором страхування за ризиками смерті та постійної втрати працездатності є ПАТ «Банк Форвард». Таким чином, при настанні страхового випадку Страхова компанія здійснює виплату Банку в рахунок погашення заборгованості за кредитним договором у розмірі страхової суми.  

   

  Якими є розміри страхових виплат?

  ССтрахова сума за ризиками смерті та постійної втрати працездатності в перший місяць строку дії договору страхування дорівнює сумі кредиту. Потім вона щомісячно зменшується на суму, отриману шляхом ділення страхової суми, встановленої в перший місяць, на кількість місяців строку дії договору страхування. 

   

  Якою є вартість програми?

  Вартість страхування (розмір страхової премії) залежить від обраного кредитного продукту, програми та строку страхування. Немає необхідності сплачувати цю вартість при оформленні кредиту, адже вона входить до суми кредиту та сплачується по мірі його погашення.

   

  Як укласти договір страхування?

  Повідомте про своє бажання співробітникові Банку та поставте підпис в договорі страхування. З усіма умовами страхування можна ознайомитись у «Програмі страхування життя, здоров’я та працездатності позичальників за кредитним договором».

   

  Частина 2 Договору добровільного страхування


  Програма добровільного страхування

 • Страхування від недобровільної втрати роботи
  Страхування від недобровільної втрати роботи

  ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія» спільно з ПАТ «Банк Форвард» пропонують своїм клієнтам, які уклали з Банком кредитний договір, Програму страхування від недобровільної втрати роботи.

  Особливості програми

  Що Вам дає таке страхування?

  Відповідно до Програми страхування, страховим вважається випадок втрати доходів застрахованої особи внаслідок відсутності зайнятості через розірвання трудової угоди з ініціативи роботодавця, з причини ліквідації установи, або з причини скорочення чисельності штату робітників.

  Таким чином, Програма страхування дає змогу клієнтові отримати необхідну матеріальну підтримку для виконання зобов’язань за кредитом у випадку втрати джерела доходів, що сталося через втрату роботи.

   

  Порядок оформлення договору страхування

  Оформити кредитний договір разом із страховим полісом Ви можете безпосередньо на пункті продажу Банку при укладанні кредитного договору. При цьому у Вас не буде необхідності сплачувати внесок за страхування готівкою, адже сплата відбудеться за рахунок Банку та буде внесена до щомісячного платежу за кредитом.

   

  Порядок страхової виплати

  При настанні страхового випадку клієнтові необхідно негайно звернутися в довідково–інформаційний центр СК за телефоном  0 800 300 992 для отримання консультації фахівця щодо подальших дій по наданню пакета документів, необхідних для прийняття рішення про виплату.

   

  Частина 2 Договору добровільного страхування


  Програма добровільного страхування