Онлайн-заявка на полісЗаповніть анкету і наш фахівець Вам передзвонить
Зворотній зв'язок
Є питання? Заповніть форму

Власників банківських карт

Банківські картки – незамінний помічник у вирішенні фінансових питань у нашому повсякденному житті, кожен день якого сповнений неочікуваностей.

Спеціальні програми для власників банківських карт дозволять Вам забезпечити свої фінансові зобов’язання перед Банком і отримати фінансовий захист на випадок непередбачуваних обставин.

 • Страхування життя, здоров’я та працездатності
  Страхування життя, здоров’я та працездатності

  ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія» спільно з ПАТ «Банк Форвард» пропонують власникам кредитних карт Банку «Програму страхування життя, здоров’я та працездатності».

  Ця страхова програма – це покриття Вашої заборгованості перед Банком у разі настання страхового випадку. Саме страхова компанія, а не Ви чи Ваші родичі, бере на себе фінансові зобов’язання по частковому чи повному погашенню Вашої заборгованості перед Банком.

  Особливості програми

  Які ризики охоплює програма?

  - смерть за будь-яких обставин;

  - постійна втрата працездатності в результаті нещасного випадку.

   

  Хто стає вигодонабувачем?

  Вигодонабувачем за договором страхування за ризиками смерті та постійної втрати працездатності є ПАТ «Банк Форвард» . Таким чином, при настанні страхового випадку Страхова компанія здійснює виплату Банку в рахунок погашення заборгованості за кредитною угодою у розмірі страхової суми.

   

  Якими є розміри страхових виплат?

  Страхова виплата дорівнює сумі кредиту, наданого клієнтові Банком і не погашеного на початок розрахункового періоду, в якому організовується страхування клієнта.

 • Страхування від непередбачуваної втрати роботи

  Страхова Компанія ПрАТ «Довіра та Гарантія» спільно з ПАТ «Банк Форвард» пропонують власникам кредитних карт Банку «Програму страхування від непередбаченої втрати роботи.

  Ця страхова програма дасть Вам змогу бути готовими до неприємностей, що пов’язані з втратою роботи.

  Особливості програми

  Які ризики охоплює програма?


  Розірвання трудової угоди з ініціативи роботодавця чи уповноваженого ним органу лише у випадках змін в організації виробництва та праці, в тому числі – ліквідації, реорганізації, банкрутства чи перепрофілювання підприємства, скорочення чисельності чи штату співробітників (п.1 статті 40 Кодексу Законів про Працю України).

  Програма дозволить Вам при настанні страхового випадку отримувати виплати за кожен місяць відсутності зайнятості протягом 6 місяців на загальну суму до 6 000 грн.

  Щомісячна комісія за участь у Програмі страхування становить 39 грн.*

  * Комісія за участь у Програмі, організованій  ПАТ «Банк Форвард» вказується у відповідних тарифних планах Банку за банківськими картками.

 • Захист від шахрайства
  Захист від шахрайства

  У складну мить – ми поруч!

  Ваші кошти на банківській картці захищені від шахраїв та грабіжників. Участь у Програмі «Страхування від шахрайства» від ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія» дасть Вам змогу відшкодувати збитки, що трапилися в результаті незаконного списання грошових коштів із рахунку банківської картки, а також у результаті пограбуваннякрадіжки під час або після зняття готівки з використанням банківської картки.

  Особливості програми

  Які ризики охоплює програма?

  - Шахрайство через банкомати та термінали: фінансові втрати клієнта, викликані списанням грошових коштів із його банківського рахунку в результаті незаконного використання третіми особами інформації щодо його банківської картки, отриманої ними під час користування клієнтом банкоматом або POS – терміналом;

  - Онлайн-шахрайство: фінансові втрати клієнта, викликані списанням грошових коштів із його банківського рахунку в результаті незаконного використання третіми особами інформації щодо його банківської картки, отриманої ними під час сплати клієнтом товарів, послуг із використанням реквізитів своєї банківської картки в мережі Інтернет;

  - Несанкціоноване використання банківської картки: фінансові втрати клієнта, викликані несанкціонованим використанням його банківської картки третьою особою в результаті її викрадення через протиправні дії третіх осіб;

  - Пограбування при знятті готівки: фінансові втрати клієнта, заподіяні через пограбування чи розбій, в результаті чого сталося викрадення в нього грошових коштів під час чи після отримання ним готівки в банкоматі чи відділенні банку з використанням його банківської картки.

   

  Якими є розміри страхових виплат?

  При настанні страхового випадку, визнаного Страховою компанією саме страховим випадком, ця компанія відшкодовує фактичні фінансові втрати клієнта в межах 3 000 грн. за кожним із описаних вище випадків.

   

  Де діє страховий захист?

  Страховий захист діє по всьому світу 24 години на добу.

   

  Скільки коштує участь у програмі «Захист від шахрайства»?

  Вартість участі в страховій програмі складає 12 грн. на місяць;

   

  Як підключитися до програми страхування?

  Підключитися до програми Ви можете, звернувшись до найближчого відділення ПАТ «Банк Форвард», або у довідково-інформаційний центр СК за телефоном 0 800 300 992 (дзвінки на території України є безкоштовними).

 • Страхування особистих речей
  Страхування особистих речей

  Якщо у Вас зникли ключі, мобільний телефон чи гаманець із банківськими картками, - не впадайте у відчай!

  Програма «Страхування особистих речей» від ПрАТ «СК «Довіра та Гарантія»» надасть Вам змогу відшкодувати витрати клієнта на відновлення офіційних документів, ключів, придбання нового мобільного телефону, якщо вони були викрадені разом із його банківською карткою. Страхова програма також дасть змогу відшкодувати матеріальні збитки у випадках пошкодження, знищення чи викрадення товару, купленого клієнтом із використанням його банківської картки

  Особливості програми

  Які ризики охоплює програма?

  - відновлення документів: втрата офіційних документів клієнта одночасно з його банківською карткою внаслідок протиправних дій третіх осіб, що спричинило збитки клієнта при здійсненні процедури їх відновлення;

  - відновлення ключів: втрата ключів від квартири, автомобіля чи заміського будинку одночасно з банківською карткою внаслідок протиправних дій третіх осіб, що спричинило витрати клієнта на заміну чи відновлення ключів чита замків;

  - заміна мобільного телефону: втрата разом із банківською карткою внаслідок протиправних дій третіх осіб мобільного телефону, що спричинило витрати клієнта на придбання нового мобільного телефону;

  - захист покупок: повна фактична чи конструктивна загибель (знищення), фізичне пошкодження, викрадення товарів, придбаних із використанням банківської картки, що спричинило витрати клієнта на їх відновлення чи заміну.

   

  Якими є розміри страхових виплат?

  При настанні страхового випадку Страхова компанія відшкодує фактичні витрати клієнта у наступних розмірах:

  - до 1 200 грн. – на відновлення офіційних документів, в тому числі – державні податки, поштові витрати, витрати на копіювання документів, на отримання виписок із архівів, на виготовлення фотографій, на медичне засвідчення;

  - до 2 500 грн. – на виготовлення дублікатів втрачених ключів, виготовлення чи купівлю замків для квартири, автомобіля, заміського будинку, що необхідно замінити в результаті втрати ключів, а також витрати на сплату роботи спеціаліста по виготовленню дублікатів ключів та заміні замків;

  - до 500 грн. – на заміну втраченого мобільного телефону; 

  - на придбання нового товару, що є ідентичним втраченому чи вкраденому, з використанням банківської картки, або витрати на ремонт цього товару, якщо він може бути відновлений.

   

  Де діє страховий захист?

  Страховий захист діє по всьому світу, (не включаючи ризику «Захист покупок», за яким страховий захист діє лише на території України), 24 години на добу.

   

  Скільки коштує участь у програмі «Страхування особистих речей»?

  Вартість участі в страховій програмі складає 12 грн. на місяць. 

   

  Як підключитися до програми страхування?

  Підключитися до програми Ви можете, звернувшись до найближчого відділення ПАТ «Банк Форвард»,  або у довідково–інформаційний центр СК  за телефоном 0 800 300 992  (дзвінки на території України є безкоштовними).

 • Страхування від нещасного випадку

  Потрапили в біду?

  Ми захистимо Ваші заощадження та допоможемо з регулярними  та іншими витратами, якщо з Вами стався нещасний випадок.

  Особливості програми

  Які ризики охоплює програма?

  Нещасний випадок, що спричинив:

  - постійну втрату працездатності, інвалідність;

  - тілесне ушкодження;

  - хірургічну операцію;

  - госпіталізацію.

   

  Якими є розміри страхових виплат?

  При настанні страхового випадку, визнаного компанією страховим, Страхова компанія здійснює страхові виплати у наступних розмірах

  - 557 000 грн. – у випадку постійної втрати працездатності, (інвалідності);

  - 6 000 грн. – у випадку тілесного ушкодження чи хірургічної операції;

  - до 6 000 грн. – за госпіталізацію до стаціонару із цілодобовим медичним спостереженням, (розмір страхової виплати залежить від тривалості госпіталізації).

   

  Де діє страховий захист?

  Страховий захист діє по всьому світу, 24 години на добу.

   

  Скільки коштує участь у програмі?

  Вартість участі в страховій програмі складає 12 грн. на місяць.

   

  Як підключитися до програми страхування?

  Підключитися до програми Ви можете, звернувшись до найближчого відділення ПАТ «Банк Форвард» чи, за більш детальною інформацією у довідково–інформаційний центр СК за телефоном 0 800 300 992 (дзвінки на території України є безкоштовними).