Онлайн-заявка на полісЗаповніть анкету і наш фахівець Вам передзвонить
Зворотній зв'язок
Є питання? Заповніть форму

Прес-центр

28 Грудня

ПрАТ «СК  «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

28 Листопада

СК «Довіра та Гарантія», в рамках розвитку інноваційних видів страхування, розширила продажі програми «Лікар Поруч» на мережу відділень «Індустріалбанку».

 «Лікар Поруч» - це унікальне fintech рішення, що було презентоване на ринку на початку 2018 року у вигляді програми медичного страхування. Придбавши «Лікар Поруч», Клієнт має можливість отримати консультацію лікаря не виходячи з дому чи прямо на роботі. Консультації надаються онлайн за допомогою відеозв’язку, аудіо-зв’язку чи чату на спеціальному веб-порталі сервісу.

7 Вересня

Сфера приватної медичної діагностики в останні роки переживає справжній бум. Кількість лабораторій постійно зростає. Часто трапляється, що Клієнти звертаються до спеціалістів лабораторій з питаннями, що значить той чи інший показник в отриманих результатах. «Показники добрі чи погані? Здоровий я чи ні, і що з цим робити?». 

Зважаючи на це, СК «Довіра та Гарантія» та мережа медичних лабораторій «Нова діагностика» запропонували Клієнтам програму медичного страхування «Лікар Поруч». Вона допомагає отримати відео-консультацію лікаря онлайн, без необхідності візиту до поліклініки чи лікарні. Для спілкування з лікарем необхідний тільки пристрій з доступом до інтернету.

23 Липня

Програма страхування «Лікар Поруч» була представлена ринку в 2018 році і одразу привернула до себе чималий інтерес з боку потенціальних Клієнтів. В рамках її розвитку, СК «Довіра та Гарантія» разом з Universal Bank зробили її доступною для оформлення Клієнтам Universal Bank, щоб вони одними з перших могли скористатись цим максимально зручним сервісом.

13 Червня

До Страхової компанії «Довіра та Гарантія» звернувся наш Клієнт, який придбав в мережі магазинів "Brain" смартфон Apple iPhone X 256Gb вартістю 39 999 грн, та застрахував його за програмою "Мобільний захист". На жаль, смартфон Клієнта отримав механічні пошкодження та пошкодження водою.

Для вирішення проблеми Клієнта, наша компанія в максимально стислі терміни приняла рішення про виплату, та провела дану виплату, котора фактично стала рекордною за програмою страхування мобільних пристроїв "Мобільний захист" від СК "Довіра та Гарантія" в мережі магазинів техніки «Brain».

24 Квітня

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» спільно з комерційним банком Forward Bank запустили інноваційний страховий продукт «Лікар Поруч».

«Лікар Поруч» - це перша в Україні програма медичного страхування, що надає можливість отримати консультацію лікаря онлайн. В основі програми популярна в світі модель телемедицини, що дозволяє отримувати консультацію лікаря дистанційно – без необхідності візиту до лікарні чи поліклініки.

11 Грудня

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» cпільно з мережею магазинів «ТЕХНІКС» запустила програму страхування «Миттєвий захист». Програма страхування «Миттєвий захист» надає можливість Клієнтам «ТЕХНІКС» захистити їх новий гаджет (смартфон, телефон, планшет, смарт-годинник). Перевагою програми є те, що страхове відшкодування можна отримати протягом 1 робочого дня звернувшись до магазину де був придбаний товар, маючи при собі необхідний і мінімальний пакет документів та несправний гаджет.

7 Вересня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» та мережа магазинів техніки «ТехноСток» першими в Україні запустили проект зі страхування вживаної мобільної техніки «Мобільний захист комісійний». Програма страхування «Мобільний захист комісійний» надає можливість будь-якому покупцеві мережі «ТехноСток» у разі негараздів з придбаним гаджетом отримати відшкодування відповідно до вартості придбаної програми на його ремонт, чи заміну. 

6 Вересня

Страхова компанія «Довіра та гарантія» та Universal Bank запустили спільний проект зі страхування особистих речей «Не теряй». Програма страхування «Не теряй» забезпечує швидке та безпечне повернення власнику загублених особистих речей або ж компенсує витрати на їх відновлення.

1 Серпня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» спільно із комерційним банком Forward Bank, запустила акційний страховий продукт «Ваше Право Депозит». Кожен, хто оформлює депозит в Forward Bank на строк більш ніж 3 місяці та на суму від 50 тис. грн, отримує можливість оформити програму страхування «Ваше Право Депозит» на дуже вигідних умовах!