Програми страхування
Онлайн-заявка на полісЗаповніть анкету і наш фахівець Вам передзвонить
Зворотній зв'язок
Є питання? Заповніть форму

Прес-центр

1 Квітня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» спільно з Forward Bank з 01.04.2019 р. запускають продукт «Запитай юриста!».

22 Лютого

ПрАТ «Страхова Компанія «Довіра і Гарантія» спільно з торговою мережею Comfy пропонують своїм Клієнтам програму страхування техніки «Захист від будь-якої поломки».

28 Грудня

ПрАТ «СК  «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

13 Червня

До Страхової компанії «Довіра та Гарантія» звернувся наш Клієнт, який придбав в мережі магазинів "Brain" смартфон Apple iPhone X 256Gb вартістю 39 999 грн, та застрахував його за програмою "Мобільний захист". На жаль, смартфон Клієнта отримав механічні пошкодження та пошкодження водою.

Для вирішення проблеми Клієнта, наша компанія в максимально стислі терміни приняла рішення про виплату, та провела дану виплату, котора фактично стала рекордною за програмою страхування мобільних пристроїв "Мобільний захист" від СК "Довіра та Гарантія" в мережі магазинів техніки «Brain».

24 Квітня

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» спільно з комерційним банком Forward Bank запустили інноваційний страховий продукт «Лікар Поруч».

«Лікар Поруч» - це перша в Україні програма медичного страхування, що надає можливість отримати консультацію лікаря онлайн. В основі програми популярна в світі модель телемедицини, що дозволяє отримувати консультацію лікаря дистанційно – без необхідності візиту до лікарні чи поліклініки.

11 Грудня

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» cпільно з мережею магазинів «ТЕХНІКС» запустила програму страхування «Миттєвий захист». Програма страхування «Миттєвий захист» надає можливість Клієнтам «ТЕХНІКС» захистити їх новий гаджет (смартфон, телефон, планшет, смарт-годинник). Перевагою програми є те, що страхове відшкодування можна отримати протягом 1 робочого дня звернувшись до магазину де був придбаний товар, маючи при собі необхідний і мінімальний пакет документів та несправний гаджет.

7 Вересня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» та мережа магазинів техніки «ТехноСток» першими в Україні запустили проект зі страхування вживаної мобільної техніки «Мобільний захист комісійний». Програма страхування «Мобільний захист комісійний» надає можливість будь-якому покупцеві мережі «ТехноСток» у разі негараздів з придбаним гаджетом отримати відшкодування відповідно до вартості придбаної програми на його ремонт, чи заміну. 

6 Вересня

Страхова компанія «Довіра та гарантія» та Universal Bank запустили спільний проект зі страхування особистих речей «Не теряй». Програма страхування «Не теряй» забезпечує швидке та безпечне повернення власнику загублених особистих речей або ж компенсує витрати на їх відновлення.

1 Серпня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» спільно із комерційним банком Forward Bank, запустила акційний страховий продукт «Ваше Право Депозит». Кожен, хто оформлює депозит в Forward Bank на строк більш ніж 3 місяці та на суму від 50 тис. грн, отримує можливість оформити програму страхування «Ваше Право Депозит» на дуже вигідних умовах!

27 Червня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» спільно з комерційним банком Forward Bank запустила інноваційний страховий продукт «Ваше Право». Програма страхування «Ваше Право» - це можливість отримати юридичну допомогу в питаннях, що пов’язані з дотриманням законних прав Клієнтів у форматі цілодобової консультації 24/7.