Онлайн-заявка на полісЗаповніть анкету і наш фахівець Вам передзвонить
Зворотній зв'язок
Є питання? Заповніть форму

Прес-центр

11 Грудня

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ» cпільно з мережею магазинів «ТЕХНІКС» запустила програму страхування «Миттєвий захист». Програма страхування «Миттєвий захист» надає можливість Клієнтам «ТЕХНІКС» захистити їх новий гаджет (смартфон, телефон, планшет, смарт-годинник). Перевагою програми є те, що страхове відшкодування можна отримати протягом 1 робочого дня звернувшись до магазину де був придбаний товар, маючи при собі необхідний і мінімальний пакет документів та несправний гаджет.

7 Вересня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» та мережа магазинів техніки «ТехноСток» першими в Україні запустили проект зі страхування вживаної мобільної техніки «Мобільний захист комісійний». Програма страхування «Мобільний захист комісійний» надає можливість будь-якому покупцеві мережі «ТехноСток» у разі негараздів з придбаним гаджетом отримати відшкодування відповідно до вартості придбаної програми на його ремонт, чи заміну. 

6 Вересня

Страхова компанія «Довіра та гарантія» та Universal Bank запустили спільний проект зі страхування особистих речей «Не теряй». Програма страхування «Не теряй» забезпечує швидке та безпечне повернення власнику загублених особистих речей або ж компенсує витрати на їх відновлення.

1 Серпня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» спільно із комерційним банком Forward Bank, запустила акційний страховий продукт «Ваше Право Депозит». Кожен, хто оформлює депозит в Forward Bank на строк більш ніж 3 місяці та на суму від 50 тис. грн, отримує можливість оформити програму страхування «Ваше Право Депозит» на дуже вигідних умовах!

27 Червня

Страхова компанія «Довіра та Гарантія» спільно з комерційним банком Forward Bank запустила інноваційний страховий продукт «Ваше Право». Програма страхування «Ваше Право» - це можливість отримати юридичну допомогу в питаннях, що пов’язані з дотриманням законних прав Клієнтів у форматі цілодобової консультації 24/7.

11 Березня

СК «Довіра та Гарантія» підвела підсумки роботи за 2015 рік. Обсяги зібраних страхових премій в порівнянні з 2014 р. зросли на 25% і склали 74,9 млн. грн. 

29 Лютого

29 лютого 2016 року Експертно-апеляційна рада з питань ліцензування при Державній регуляторної службі України задовольнила апеляцію СК «Довіра та Гарантія» на рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг про анулювання ліцензій компанії.

16 Грудня

СК «Довіра та Гарантія» подала апеляцію на рішення Нацкомфінпослуг про анулювання ліцензій на здійснення страхової діяльності компанії в Експертно-апеляційну раду з питань ліцензування при Державній регуляторній службі України.

14 Грудня

Згідно даних дослідження, яке було проведене інститутом «Права та економічних досліджень», СК «Довіра та Гарантія» є однією з провідних страхових компаній у сфері добровільного страхування від нещасних випадків й хвороби в Україні.

19 Листопада

19 листопада 2015 Національною комісією, що здійснює регулювання ринків фінансових послуг України (Нацкомфінпослуг), було прийнято рішення про анулювання ліцензій на здійснення страхової діяльності ПрАТ "Страхова компанія "Довіра та Гарантія". Дане рішення набирає чинності через 30 календарних днів. У випадку, якщо буде подана апеляція до Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування при Державній регуляторної службі України, рішення не набере чинності до закінчення розгляду апеляції.